بیانات پرزیدنت ترامپ راجع به پاسخ سفیر آمریکا آمباسادور نیکی هیلی به رای مجمع سازمان ملل علیه آمریکا علیه انتخاب اورشلیم به عنوان مقر سفارت آمریکا در اسرائیل:

«از پیام دیروز نیکی (هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل) خوشم آمد. پیامی (بود) که او به همه آن مللی فرستاد که پول ما را می‌گیرند و بعد علیه مان رای می‌دهند.
میلیونها و حتی میلیارد ها دلار دریافت می‌کنند و برمی‌گردند و علیه‌مان رای می‌دهند…
باشد، ما هم این آرا را خوب نظاره خواهیم کرد.
اشکالی ندارد، بگذارید علیه ما رای بدهند؛ کلی مایه صرفه جویی مان خواهد شد (با پول هایی که دیگر برای خودمان نگه داشته و به آنان پرداخت نخواهیم کرد)
به خیالمان هم نیست.
ولی (بدانید) که (اوضاع) دیگر مثل گذشته نیست که بتوانند بیایند علیهت رای دهند و شما هم صدها میلیون دلار بهشان بدهی و هیچکس هم نداند که دارند چکار می‌کنند.
پس، نیکی، پیامی که دیروز من و تو موافق به فرستادنش شدیم پیام درستی بود. و باور کنید (وقتی که می‌گویم) که بسیار نظرات خوب (راجع به آن پیام) دریافت کرده‌ام.
مردم دیگر خسته شده‌اند از (اینکه) آمریکا، مردمی که اینجا زندگی می‌کنند شهروندان گران‌مایه‌ای هستند که این کشور را با جان و دل دوست می‌دارند، این مردم دیگر خسته شده‌اند از مورد سوء استفاده قرار گرفتن آمریکا و آمریکا هم دیگر مورد سوء‌استفاده قرار نخواهد گرفت.»دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s