شمارش معکوس!، تا 7 آبان و تا 4 نوامبر و هم تا 6 نوامبر!

بالاخره آبان ماه شروع شد، اکنون دو هفته دیگر تا اجرایی شدن تحریم های شدید آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی که صادرات نفت و بانک مرکزی ملاها را هدف قرار خواهد داد باقی مانده است و با قطع سوئیفت دیگر نقل و انتقال حواله های بانکی برای جمهوری اسلامی امکان نخواهد داشت، در ضمن بیمه نفتکش ها و  مواردی دیگر از تحریم ها هم در راه هستند که تا دو هفته آینده رسما به اجرا گذاشته خواهند شد!!!

یک هفته دیگر هم تا 7 آبان (روز گرامی داشت کوروش) باقی مانده است، در سال 95 (دو سال پیش) هزاران نفر در پاسارگاد تجمع بزرگی را بر پا کرده و شعارهایی در حمایت از ملی گرایی و حتی در حمایت از شاهزاده رضا پهلوی دادند و سال گذشته هم چنین کاری را تکرار کردند اما رژیم ملاها که از تکرار اتفاقات سال 95 نگران بود، 24 ساعت مانده به برگزاری این رخداد، مانور بسیج را در پاسارگاد برگزار کرد و تمام راه هایی که به این مکان تاریخی ختم می شد را بست، اما هزاران نفر خود را به اطراف این مکان تاریخی رسانده و فیلم هایی هم از حضور خود گرفتند و در فضای مجازی منتشر کردند!!!، و اما امسال باید دید در شرایط حساس و تاریخی کنونی که هم برای جمهوری اسلامی بحرانی شده و هم برای مردم مهم است، این حادثه تبدیل به استارتی دوباره از اعتراضات اجتماعی می تواند بشود؟!!!

و در ایالات متحده آمریکا، در روز 6 نوامبر انتخابات میان دوره ای کنگره برگزار خواهد شد، فعلا در پیش بینی ها امکان دارد که جمهوری خواهان حتی در مجلس سنا دو کرسی بیشتر هم بدست آورند و شمار سناتورهای جمهورخواه به 53 نفر افزایش یابد، البته هنوز قطعی نشده است!!!، و در کنگره هم فعلا در پیش بینی ها 205 نفر دموکرات در برابر 199 جمهوری خواه و 30 کرسی که هنوز معلوم نیست سرنوشتشان در نظرسنجی ها!!!، و حزبی که 218 کرسی را در کنگره بدست آورد برنده خواهد شد، خواهد توانست اکثریت داشته باشد در کنگره و آن 30 کرسی ای که سرنوشتشان معلوم نیست هنوز!، جمهوریخواهان در اکثر آنها کمی جلوتر هستند!!!

حالا اگر در نیمه آبان جمهوریخواهان در هر دو مجلس در آمریکا برنده شوند، تحریم ها هم بر علیه جمهوری اسلامی اجرا و سوئیفت هم قطع شود، و 7 آبان روز بزرگداشت کوروش، باشکوه برگزار گردد، و در این دو هفته اختلافات داخلی در رژیم ملاها هم بالا بگیرد، همه اینها می تواند خبر خوشی برای مردم و بسیار خبر بدی برای جمهوری اسلامی در کلیت خود، تعبیر شود!!!

در دو هفته آینده فیک نیوزهای رژیم هم تمام تلاش خود را خواهند کرد برای تولید اخبار انحرافی ولی در نهایت بعد از 15 آبان، مشخص خواهد شد که بازی تغییر کرده و ورق برای آنها برگشته است!، همانگونه که مدتی می شود که ورق برای جمهوری اسلامی هم برگشته است!!!

حالا در پایان، باید دید سرتاسر این دو هفته، آیا می تواند برای جمهوری اسلامی به «هالووینی» بسیار وحشتناک تبدیل شود؟!!!

به امید اینکه چنین شود!!!

 دسته‌ها:آزاد اندیشگی

۱ پاسخ

  1. عالی! دستتان درد نکند نازنین. نوش…
    آقا این فیک نیوزی ها جالبترینش هم همان امید آقای رودستی هست که این روز ها میبینم در یوتیوب می‌گوید سپاه به علم و قدرت مرموز بشقاب پرنده‌‌ای دست یافته!!! یعنی آقا بترسید از این سپاه!!!
    ما میگوییم که بشقاب این آقایان و متولیان معممشان از این پرتر از غنایم ایران نمی‌شود. بهتر است که بردارند بشقابهایشان و هم کاسه کوزه شان را و بپرند بروند به جهنم …

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s