هراس ما بیش از آنکه از زلزله باشد، از بی لیاقتی حکومتی است که حتا از بلایای طبیعی ابر چالش میسازد

Capture

در کشورهایی که حکومت آنها منتخب واقعی مردم است، زلزله یک بلای طبیعی است که میاید و با کمک دولت و ملت آن کشور خرابی هایش زود جبران میشود….

اما در جمهوری جنایت زلزله یک بلای طبیعی نیست، زلزله یعنی فاجعه، یعنی بحران، یعنی فقر، تن فروشی، اعتیاد، دزدی، بی اخلاقی، گرانفروشی، اختلاس و …..

در جمهوری جنایت که نام اسلامی را هم به دنبال خود دارد، مشتی چاپلوس و اختلاس گر و حرام لقمه که جز جای مهر بر پیشانی انداختن و پیراهن یخه آخوندی پوشیدن و ریش تزویر بلند کردن، کاری بلد نیستند، بر جان و ناموس مردم ۴۰ سال است حاکم شده اند و چو سرطانی بدخیم، حال ایران را بد کرده اند….

در ایران وقتی زلزله می آید، شما به جای اینکه به فکر پناه گرفتن و نجات جان خویش باشی، باید دنبال مدارک و پول و کارت شناسایی ات باشی تا مبادا پس از زلزله و خانه خرابی های پس از آن دچار مشکلات مضاعف اداری و کاغذ بازی های رایج نشوی!

بلایای طبیعی همیشه عمق فاجعه ای که بر سر ایران در سال ۱۳۵۷ آمده است را به خوبی به تصویر میکشد. حکومت به جای کمک به مردم، ابتدا چند صحنه رقت انگیز و جانسوز را از تلویزیون پخش میکند، سپس شماره حسابی اعلام میکند و از مردم میخواهد به مراکز تعیین شده جهت دادن کمک های غیر نقدی خود مراجعه کنند!
یعنی نظام دزدها و اختلاس گران فوری دست گدایی به سوی ملت دراز میکند و گویی این ایران زمین اسیر و خسته، هیچ ثروت ملی ندارد و لابد چاه های نفت و گاز هم متعلق به خلیفه دوم است تا برای فلسطین و لبنان و یمن و…. خرج کند و اگر ته جیب خلیفه دوم جمهوری جنایت، آیت الله خامنه ای، چیزی ماند، به موالی و مجوس های عجم نیز تکه نانی خشک عنایت کنند!

زلزله در ایران یعنی ویرانی خانه و کاشانه، یعنی گرسنگی، یعنی خیابان خوابی، یعنی صف برای گرفتن پتو، یعنی تحقیر، یعنی انتظار، یعنی اعتیاد، یعنی تن فروشی، یعنی از سرما مردن، یعنی دارو نداشتن و ذره دره مردن ….

آیا میدانستید حکومت دزدها در زمان زلزله بم، پتوها و اقلام اهدایی مردم را در بازار آزاد فروخته بود!؟

آیا میدانستید در سال یک میلیارد دلار خرج حزب الله لبنان میشود و هنوز زلزله زدگان سال گذشته در چادرهای پاره به سر میبرند؟

آیا میدانستید در زلزله های قبلی کرمانشاه چند کودک از سرما تلف شدند!؟

آیا میدانستید عده ای به خاطر خانه خرابی و عدم رسیدکی دولت خودکشی کردند!

آیا میدانستید قهرمان ملی ما ، «علی دایی» که به ارگان های دزد حکومتی اعتماد نداشت چندین میلیارد جمع کرد و شروع کرد به خانه سازی برای مردم زلزله زده، سرانجام توسط دادستانی احضار شد و چوب لای چرخش گذاشتند!

آیامیدانید از شدت فقر زلزله زدگان از زلزله زدگان دزدی میکنند و شرافت و شان انسانی ما را به جایی میرسانند که هیچ چیز از ما باقی نمی ماند!

آیا میدانستید کشور شما، ایران، با این ثروت عظیمی که دارد، نباید حتا یک گرسنه داشته باشد!؟

آیا میدانستید سیاست مماشات و شرکت در سیرک انتخاباتی نظام ما را در جنایات این نظام بر علیه خودمان شریک جرم میکند!؟

آیا میدانستید همین امروز هم برای براندازی این نظام دیر است !؟

آیا میدانستید در تک تک جنایات این رژیم، چه آنها که رای دادند، چه آنها که سکوت کردند، سهیم و شریک جرم هستند؟

آیا میدانستید خامنه ای و روحانی و نظام کثیف اسلامی همین دیروز اعلام کردند به خانواده های فلسطینی که در تظاهرات ضد اسراییلی سقط شده اند، ۳۰۰۰ دلار، معادل ۳۶ میلیون تومان که تقریبا پول یک کانکس برای زلزله زدگان است، کمک کرده اند !

آیا تا کنون پرسیده اید سلطان سکه که اعدام شد، سکه هایش کجا رفت!؟

آیا با توجه به کارنامه این حکومت اهریمنی، هنوز میتوانید این ها را «ایرانی» بدانید!؟

آیا میدانید در همین روزگار فلاکت بار عده ای دنبال رنگ شورت رضا شاه هستند و حتا یک کلام از بی لیاقتی های حکومت نمی نویسند!( مامور هستند و معذور، اما تو هموطن بشناس این زباله های غیر قابل بازیافت را )

آیا میدانید خارج نشین هایی داریم که از قاره های دیگر، بی آنکه ایران امروز و فجایع آن را لمس کرده باشند، دم از اصلاحات و عدم خشونت و تسلیم ابدی به این حکومت دم میزنند!؟

آیا میدانستید که حق شما این حکومت نیست!؟

آیا میدانستید جز اراده و اتحاد شما، هیچ کسی توان انداختن این‌درخت کرم خورده و آفت‌زده‌را ندارد!؟

مرگ خامنه ای، به درک
کمک ترامپ یا سازش، به درک

مهم ذهن من و توست که ابتدا بیدار شود، حق و حقوقش را بشناسد و میهن خویش را، از اهریمن پس بگیرد ….

زخم زلزله یک اتفاق است که بامدیریت خوب و همدلی و خزانه پر و کمک های بین المللی، خیلی زود میتواند التیام یابد، اما بی لیاقتی و بیگانه سالاری و سکوت و استمرار وضع فعلی، میتواند هر اتفاق کوچک‌ را تبدیل به ابر چالش کند و اوضاع امروزمان را از این «نیستی» و «فلاکت» که هست، به ناکجا آبادتر ها برساند…..

تنها چاره دردهای ملت، تغییر نظام بیگانه خو جمهوری اسلامی است! تا زمانیکه برای سرطان جمهوری اسلامی به دنبال مسکن ( اصلاحات) هستیم، هیچ چشم انداز امیدوارانه ای را برای ایران در نظر نگیرید!

۲۰ سال از ۲ خرداد ۱۳۷۶ گذشته است. مردم زلزله زده در خیابان ها آواره اند و جان میسپارند، دزدها و اختلاس گران و بی شرمان در کاخ ها ساکن هستند و «توله زادگان» خود را هم پیشاپیش به فرنگ فرستاده اند تا اگر زمین ایران‌را سوخته از دست دادند، در جایی دیگر با پول نفت و من و تو خوش بگذرانند و به مهر رای های من و تو در شناسنامه خرچنگ نشان نظام، بخندند…..

…—…

بازتاب ویژه از ارغوان csomeb ، بالاترین
https://www.balatarin.com/permlink/2018/11/25/4977847دسته‌ها:بازتاب ویژه

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s